Tom Jones Hala Parlıyor

Tom Jones Hala Parlıyor

tom-jones

TOM JONES 78 YAŞINDA VE HALA MÜKEMMEL

Müzik yolculuğuna 60’larda başlayıp hala çok aktif kaç efsanemiz kaldı ki ? Tom Jones gururla adını söyleyeceğimiz ilk isim.

Sesi ile, fiziği ile, kadınları kışkırtan seksapeli ve güçlü sahnesi ile Tom Jones müthiş bir şov ve sahne yıldızıydı. Hala öyle…

Tom Jones şu anda 78 yaşında. Hala konserler veriyor, hala albüm çıkartıyor.

2012 senesinden beri BBC'de The Voice isimli muzik yetenek programinda juri uyeligi yapiyordu, bu sene kadrodan ayrildi.

2012 senesinden beri BBC’de The Voice isimli muzik yetenek programinda juri uyeligi yapiyordu, bu sene kadrodan ayrildi.

2012 senesinde ki Istanbul konserine gitmiştim. O yaştaki performansına bayılmıştım. İtiraf etmek gerekir ki, bir çok büyük müzisyenin 70’li yaşlardaki performansları biraz da ismine olan saygı ve “ölmeden canlı dinleyelim” güdüsü ile dinlenir. Sahne performansları ilerlemiş yaşlarına bağlı olarak zayıf olur ama Galler Kaplanı öyle değildi, 72 yaşında hala çok dinamikti, sesi kusursuzdu. O konserden bugüne 6 sene geçti ama kendisi  sahnelerde internetten takip ettiğim kadarıyla hala çok iyi ve performansı çok başarılı.

 

Seneler boyu sahnelerde olmasini, album yapmasini dileyecegimiz en buyuk isimlerden birisi o, her zaman saglikli kalsin ve o essiz sesi ile “Sex Bomb, Delilah, Love Me Tonight” soylemeye devam etsin…

TOM2

Oldies DJ Mete Takip Etmek İçin: f/oldiesdjmete - i/oldiesdjmete Paylaşımlarım için OldiesRadyo: f/oldiesradyo